• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Het Commissariaat voor de Media heeft omroep Ongehoord Nederland een ultimatum opgelegd: een column van ON!-presentatrice Raisa Blommestijn met kritiek op massamigratie moet voor 8 juli offline worden gehaald. Directeur Peter Vlemmix reageert fel en zegt: “Wij staan pal voor het vrije woord.”

In de column stelt Blommestijn dat het justitieapparaat bevooroordeeld en partijdig is en altijd klaarstaat om ‘zielige’ migranten te beschermen. Als de column niet offline wordt gehaald, riskeert de omroep een boete en mogelijk zelfs intrekking van de licentie door het ministerie van OCW.

Volgens Blommestijn lijkt het erop dat het ultimatum te maken heeft met de negatieve effecten van massamigratie op de Nederlandse samenleving. Journalist Eric van de Beek noemt het Commissariaat voor de Media daarom spottend de “Hilversumse tv-politie.”

De actie van het Commissariaat wordt bekritiseerd omdat het volgens de omroep ‘ver over de eigen bevoegdheden heen gaat’. Het is een strijd om het vrije woord en de vrijheid van meningsuiting.


Source: https://www.ninefornews.nl/hilversumse-tv-politie-stelt-ongehoord-nederland-ultimatum-kritische-column-over-massamigratie-moet-voor-8-juli-offline/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *