Maak je klaar voor een hilarische rit door het voetbaluniversum met Frank, Ludo en Robin. Deze keer bespreken ze het briljante optreden van Nicky Hayen na de match tegen Monaco. Wat heeft hij in petto? En waarom kennen buitenlandse trainers Hans Vanaken niet? Ontdek het allemaal in deze aflevering van Frank & Ludo!
En terwijl Frank en Ludo de Champions League analyseren, blijft één vraag onbeantwoord: wie zal er dit seizoen met de trofee vandoor gaan? Zal het een verrassende wending nemen of blijven de favorieten aan de top? Mis het niet en luister nu naar de nieuwste aflevering van Frank & Ludo!
Je kan er moeilijk naast kijken als hij passeert, want Guillaume De Leersnyder (33) rijdt rond in Gent op een fiets met een roze kast aan. Daarin vervoert hij vuile en propere was die hij bij je thuis oppikt en terug aflevert.
.
