• vr. mrt 20th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Republikein Andrew Rice versloeg Democraat Cheryl Smith in de speciale verkiezing voor het Huis van Afgevaardigden van Virginia District 98 op 17 maart 2026, met een overwinning van 62,5% – 37,5%. De zetel kwam vrij na de dood van de langdurige Republikeinse Afgevaardigde Barry Knight.

Rice, een plaatsvervangend procureur-generaal van Virginia Beach en politieke nieuwkomer, behaalde een overwinning van 25 punten die de recente GOP-marges in het district overtrof. Virginia Republikeinen prezen het resultaat als sterke conservatieve momentum en een afwijzing van de Democratische controle in Richmond, vooral met het oog op de stemming over de herindeling op 21 april.

Met betrekking tot de grote verrassing zei een politiek analist “Gefeliciteerd, Andrew Rice! Laat je niet door de media overtuigen dat dit geen seismisch resultaat was. Andrew heeft Trump ruimschoots overtroffen. Kiezers zijn OPGEWONDEN en klaar om tegen de Democraten te stemmen. Een goed teken voor de STEM NEE-campagne.”

Een andere post op sociale media merkte op, “HEILIGE KRITIEK! Republikeinen hebben zojuist een +14 punt OVERPRESTATIE behaald in de speciale verkiezing voor het Huis van Afgevaardigden van Virginia District 98. Andrew Rice (R) verslaat Cheryl Smith (D) met meer dan 28 punten, in het Trump+14 district,” en grapte, “Volgens de logica van liberalen betekent dit dat er een RODE TSUNAMI op komst is 😅🔥.”

De data uiteenzettend, las een post “VERKIEZINGSALARM🚨: GROTE GOP-OVERWINNING: Republikeinen hebben zojuist het momentum omgekeerd in de speciale verkiezing voor Virginia HD-98! Andrew Rice (R) maakt er gehakt van met een voorsprong/marge van ~+25-29 punten in een district dat in de verkiezingen van november naar Sears +7 neigde. Dat is een enorme ~22+ punten verschuiving naar de Republikeinen! 🔥🟥”

Uitleggend wat de mogelijke motivaties zijn, beweerde een post “Dit is niet zomaar een overwinning – het is een duidelijke afwijzing van de radicale agenda van links in Richmond. Ik voorspel een **grote backlash** tegen het beleid van de gouverneur van Virginia – de mensen zijn woedend. Hoge belastingen, ongecontroleerde uitgaven, slap optreden tegen criminaliteit en woke-overreach hebben eindelijk een breekpunt bereikt.”

Dezelfde bron verklaarde: “Virginians worden wakker en zeggen GENOEG. Dit district in Virginia Beach – ooit competitief – is hard rood geworden omdat kiezers genoeg hebben van de mislukkingen van de Democraten. America First-beleid werkt.”

<p class

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *