• ma. mrt 16th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Genkse ondernemer schaakt tegen grootmeester Kasparov: “Ik speel nog maar acht maanden”.

“Het deed deugd, maar ik heb wel een beetje pipi in de broek gedaan”: dit was ‘De slimste mens’

“Is dat het niveau van ‘De slimste mens’ tegenwoordig?” Nee, het is geen zure Facebook-commentaar. Wel had ‘De slimste mens’ dinsdag te maken met een heckler. Aan roeier Ward Lemmelijn (28), presentatrice Katja Retsin (53) en nieuwkomer muzikant Jasper Steverlinck (49) om daar handig mee om te gaan.

22:30

Dennis Vangeneugden, CEO van bouwbedrijf Kepler en Genkenaar, vergelijkt zijn schaakwedstrijd tegen legende Garry Kasparov met een provinciale voetballer die in de Champions League speelt. Een spannende uitdaging staat hem te wachten in Antwerpen, waar hij het opneemt tegen twintig andere tegenstanders, waaronder premier Bart De Wever en ondernemer Marc Coucke.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/genk/genkse-ondernemer-schaakt-tegen-grootmeester-kasparov-ik-speel-nog-maar-acht-maanden/97522491.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *