
“Kritisch zijn op de overheid wordt gezien als ondermijning van de democratie.”
Uitgever @TomZwitser belandde in het vizier van de NCTV na een donatie aan #FDF.
In gesprek met @ArletteAdriani schetst hij welke ingrijpende gevolgen dat heeft. #OngehoordNieuws
Kijk de…
We kunnen stellen dat het Westen inmiddels de DDR voorbij is, met Nederland als één van de koplopers. De vergelijking met een politiestaat is hier niet vergezocht. Wat vroeger als sciencefiction klonk, is nu onze dagelijkse realiteit. Je hoeft maar kritisch te zijn, en voor je het weet, worden jij en je familieleden keihard aangepakt. De vrouw van Tom Zwitser, huisarts van beroep, kreeg op haar werk te maken met collega’s die haar begonnen te pesten vanwege haar connecties met Zwitser. Uiteindelijk moest ze zelfs ziekteverlof opnemen vanwege de druk.
En het houdt daar niet op. Zwitser vertelt dat veel gasten niet meer durven te verschijnen in zijn Blue Tiger Studio. Waarom? Omdat het slecht zou zijn voor hun “imago.” Het feit dat prominente figuren bang zijn om zich te associëren met een kritisch mediaplatform zegt veel over de staat van onze zogenaamde vrije samenleving.
Tom Zwitser heeft deze week met zijn verhaal de sluier verder opgelicht, maar de vraag is: wie volgt? Want als je niet oplet, sta jij morgen op de radar.
.

