
In de zomer werd het behoorlijk vermakelijk, met een ruzie over politie en financiering voor de politie waardoor links zich tegen zichzelf keerde en compleet uit zijn dak ging. Dit werd pijnlijk duidelijk toen Senator Cory Booker (D-NJ) volledig de controle verloor en schreeuwend zijn standpunten voor de Senaat uitte in een vernederende meltdown.
Dit werd benadrukt door Fox News Channel-host Jesse Watters in een hilarisch segment op zijn show op FNC, waarin hij grapte dat Senator Booker moest leren hoe hij een man kon zijn en zijn emoties onder controle moest houden in plaats van voor de natie te smelten als een personage in een van de “real housewives” shows.
Watters begon het segment waarin hij Senator Booker belachelijk maakte door te wijzen op de overwinningen van Trump op dat moment die zorgden voor een totale meltdown bij de Democraten, zeggende: “Al het goede nieuws zorgt ervoor dat de Democraten door het lint gaan. Hun aanvallen vallen plat, dus keren ze zich tegen elkaar zoals de Real Housewives.”
Vervolgens liet hij beelden zien van Senator Booker die schreeuwde en compleet door het lint ging voor de Senaat, zeggende: “De Democratische Partij heeft een wake-up call nodig. Het is tijd dat de Democraten ruggengraat tonen. Het is tijd dat we vechten. Het is tijd dat we grenzen trekken. Twijfel niet aan mijn integriteit. Twijfel niet aan mijn motieven.”
Terwijl de boze meltdown van de wakkere senator doorging, drong hij erop aan: “Ik sta voor Jersey. Ik sta voor mijn politieagenten. Ik sta voor de Grondwet, en ik sta voor wat juist is. En lieve God, als je het op die manier wilt spelen, zul je het met mij moeten uitvechten.”
Als reactie hierop zei Jesse Watters met een hilarische opmerking die Senator Booker perfect belachelijk maakte: “Regels voor mannen: Controleer je emoties. Je ziet Trump nooit zijn kalmte verliezen, zelfs niet toen ze hem arresteerden en voor de rechter brachten. De geweldige Paul Moreau citeerde Ernest Hemingway op The Five en zei: ‘Verwar beweging niet met actie.’
Later in het segment belachelijkte Watters Booker opnieuw op hilarische wijze, zeggende: “Corey is mijn senator, en alles wat hij doet is tegen me schreeuwen. Als dat alles is wat nodig is, kunnen we net zo goed Jessica Tarlov kiezen. Net als de baard van burgemeester Pete werkt dit niet met jongens als Booker, Beto en Buttigieg die ruzie maken met Amy Klobuchar.”
Nog niet klaar, zei hij: “Geen wonder dat de Democraten het gevoel hebben dat ze geen mannen in hun partij hebben. Volgens een nieuwe enquête kunnen ze geen enkele Democraat noemen die mannelijker is dan Barack Obama. Barry die zijn benen kruist en blij is dat hij nooit een zoon heeft gehad, die Barry die zei dat jongens moeten stoppen met sporten en hun homovriend mee moeten nemen naar het theater, die Barry. Dus Democraten worden gedwongen tot rollenspel.”
Reagerend op Booker’s meltdown en Watters’s totale belachelijkmaking van hem in een grappige post op X, zei een poster: “Cory Booker schreeuwt weer – en zijn partij weet niet meer wat ze ermee aan moet.” Bekijk het segment hier:
Featured image credit: Lorie Shaull from St Paul, United States, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cory_Booker_(48199490251).jpg
Laat je niet temmen door de norm, wees rebels! Laat je stem horen, wees niet bang om je
