Drie FDJ-renners in top vier in Tour de l’Ain: onbekende Donnenwirth wint, Steff Cras wordt vijfde en ook Cian Uijtdebroeks toont zich
Groupama-FDJ maakte indruk aan de finishlijn van de eerste etappe van de Tour de l’Ain in Lagnieu met drie renners in de top vier: de onbekende Fransman Tom Donnenwirth ging ploegmakker David Gaudu vooraf en pakte zijn eerste profzege. Op de Col de Portes, een lange klim in de finale, waren het Visma-Lease a Bike en Cian Uitdebroeks die indruk maakten. Ook de vijfde plaats van Steff Cras was een opsteker na zijn opgave in de Tour.
De strijd in de Tour de l’Ain was intens en onvoorspelbaar, met verrassende prestaties van de FDJ-renners en opkomende talenten die zich lieten zien op het podium. De overwinning van Donnenwirth en de sterke optredens van Uitdebroeks en Cras zorgen voor een spannende wending in het wielrennen.
Terwijl de concurrentie in de Tour de l’Ain hevig was, wist de onbekende Donnenwirth zich te onderscheiden en de zege te pakken, waarmee hij zijn naam definitief op de kaart zet. Met de eindoverwinning van McNulty in de Ronde van Polen bewijst de wielersport keer op keer dat verrassingen en onverwachte wendingen altijd op de loer liggen.
“One day you’re unknown, the next you’re a champion – the magic of cycling never fails to surprise.”