• do. dec 18th, 2025

President Trump weigert terug te komen op zijn felle kritiek op Rob Reiner na diens dood, de Hollywood-regisseur die samen met zijn vrouw werd vermoord door hun zoon in wat lijkt op een verhitte familieruzie. Hun zoon is inmiddels aangeklaagd voor beide moorden.

President Trump en Reiner hadden al lange tijd ruzie, waarbij Reiner een felle criticus was die President Trump en andere conservatieve figuren aanviel. Dus toen Reiner overleed, plaatste President Trump een bericht op Truth Social waarin hij Reiner bekritiseerde, wat voor ophef zorgde bij onder andere Whoopi Goldberg.

In zijn bericht beweerde de president dat Trump Derangement Syndrome leidde tot Reiner’s dood. Hij zei: “Er gebeurde gisteravond iets heel verdrietigs in Hollywood. Rob Reiner, een gekwelde en worstelende, maar ooit zeer getalenteerde regisseur en komiek, is overleden, samen met zijn vrouw, Michele, naar verluidt door de woede die hij anderen bezorgde door zijn ongeneeslijke aandoening bekend als TRUMP DERANGEMENT SYNDROME, soms afgekort als TDS.”

President Trump weigerde zijn standpunt tijdens een persconferentie op maandag 15 december te herzien toen hij werd gevraagd of hij achter zijn bericht stond. Hij bleef volhouden dat Reiner geobsedeerd was door hem en zijn regering, en dat hij niet van plan was om daarop terug te komen.

Hij benadrukte dat Reiner een rol speelde bij het verspreiden van de Russia hoax die de eerste Trump-regering schaadde, en noemde hem een deranged persoon. Hij concludeerde dat Reiner slecht was voor het land en riep op tot actie van de lezer.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *