• za. jan 10th, 2026

BEKIJK: Melania laat monden openvallen met haar verbluffende schoonheid in prachtige, glinsterende jurk terwijl president Trump grapjes maakt over zijn nieuwjaarsvoornemen.

Een kort fragment van Fox News, gepost op Facebook rond Nieuwjaar 2026, kreeg meer dan 6,4 miljoen views en legde een kort gesprek vast waarin een verslaggever aan President Trump vroeg naar zijn voornemen voor het nieuwe jaar, terwijl hij Mar-a-Lago binnenkwam.

Met zijn mooie vrouw aan zijn zijde antwoordde de President met zijn typische goede humor. Trump antwoordde beknopt met een wens voor wereldvrede. Het fragment toont een positieve, zelfverzekerde en hoopvolle boodschap van de President.

In ieder geval toonde de korte video Melania en de president, elk gekleed in hun beste kledij. Zij droeg een prachtige zilveren jurk. Naast haar droeg President Trump een typisch smetteloos pak. Samen straalden de Trumps elegantie en klasse uit.

“Meneer de President, heeft u een voornemen voor het nieuwe jaar?” vroeg een verslaggever om het fragment te starten. Met een grappige opmerking antwoordde President Donald Trump: “Vrede. Vrede op Aarde.” Later op de avond gaf Trump echter uitgebreidere opmerkingen.

Terwijl hij zijn opmerkingen voortzette, bekritiseerde de president de schokkende Somalische fraude ring die recentelijk in Minnesota aan het licht kwam. “Kun je je voorstellen, ze hebben $18 miljard gestolen,” vroeg Trump, “Dat is slechts wat we ontdekken.” Wijzend naar andere blauwe staten, ging de president verder.

“Californië is erger. Illinois is erger, en helaas, New York is erger. Veel andere plaatsen. Dus we gaan tot op de bodem van dit alles komen,” grapte Trump, “Behalve dat, we gaan een geweldig nieuw jaar hebben. Eigenlijk zie ik dat als een reden voor een goed nieuw jaar omdat we tot op de bodem van [het] gaan komen, we gaan dat geld terugkrijgen. Het komt allemaal terug.”

Bovendien, in een Truth Social post van dezelfde dag, botste de president met bevooroordeelde deepstate peilers. “De peilingen zijn nog meer gemanipuleerd dan de schrijvers. Het echte cijfer is 64%, en waarom ook niet, ons land is ‘heter’ dan ooit tevoren. Is het niet fijn om een STERKE GRENS te hebben, Geen Inflatie, een krachtig Leger, en een geweldige Economie??? Gelukkig Nieuwjaar!” postte de president .

*” geeft verplichte velden aan

Zoals we bij de American Tribune hebben gemeld, is dit verre van de eerste keer dat Trump bevooroordeelde peilingen heeft bekritiseerd. “Laten we een peiling doen, want weet je, deze peilingen vragen je een miljoen dollar om een vraag te stellen, en dan doen ze het niet eens, ze schrijven gewoon een antwoord op.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *