
Woordvoerder van het Witte Huis, Karoline Leavitt, heeft fel uitgehaald naar de radicale linkse figuren in Hollywood die hun grote nationale invloed hebben gebruikt om, zoals tijdens de recente Grammy Awards, anti-ICE en anti-Grenspatrouille boodschappen te verspreiden die extreem hypocriet zijn gezien het feit dat ze zelf achter grote muren leven.
Ter informatie, de Grammy’s vonden plaats op de avond van 1 februari, en tijdens het evenement hebben een aantal van de wakkere beroemdheden, vooral bekend om hun oppervlakkigheid en slechte moraal, anti-ICE boodschappen verspreid en de Trump-regering aangevallen voor haar inspanningen om de Amerikaanse grens te verdedigen en degenen die hier illegaal zijn te deporteren.
Zo zei de extreem-linkse Puerto Ricaanse zanger Bad Bunny, die dit jaar zal optreden tijdens de Super Bowl halftime show, “Voordat ik God bedank, zeg ik ICE weg. … Het enige dat krachtiger is dan haat, is liefde. Dus alsjeblieft, we moeten anders zijn. Als we vechten, moeten we het met liefde doen. We haten hen niet. We houden van ons volk. We houden van onze familie en er is een manier om het te doen, met liefde, en vergeet dat niet.”
Tijdens zijn belachelijke toespraak voegde hij eraan toe dat ICE indringers behandelt als “dieren”, waarbij hij op bizarre wijze verwees naar illegale vreemdelingen als “ons” terwijl hij zelf geen illegale vreemdeling is. Hij zei: “We zijn geen beesten, we zijn geen dieren, we zijn geen aliens. We zijn mensen en we zijn Amerikanen.”
Karoline Leavitt sprak met de media buiten het Witte Huis en commentarieerde wat hij zei, waarbij ze opmerkte dat hij zo’n hypocriet was gezien de beveiliging achter welke hij leeft. Ze begon: “Ik vind het heel ironisch en eigenlijk triest om te zien dat beroemdheden die in omheinde gemeenschappen met privébeveiliging wonen, met miljoenen dollars om zichzelf te beschermen, proberen opnieuw wetshandhavers, ambtenaren die voor de Amerikaanse overheid werken om onze nationale wetten te handhaven, te demoniseren.”
Vervolgens ging Leavitt tekeer tegen de wakkere types die dergelijke absurde taal hebben verspreid, waarbij ze opmerkte dat ze niet leken te geven om Amerika toen het tijdens de Biden-jaren werd overspoeld door indringers, ondanks de kosten voor Amerikanen van die massale migratie over de grens. Ze zei: “En je hoorde dit soort ophef niet van beroemdheden in Hollywood toen de vorige regering een invasie van onze nationale grenzen toeliet.”
Verder commentarieerde ze de enorme kosten van zo’n massale toestroom van illegale immigratie, waar de beroemdheden die beweren zich te bekommeren om menselijk leed natuurlijk niets over zeiden. Ze bekritiseerde hen voor die hypocrisie en zei dat ze geen woord zeiden toen het migratiebeleid van de regering-Biden “onschuldige vrouwen en meisjes zoals Jocelyn Nungaray en Lake en Riley toeliet om te worden gedood, verkracht en vermoord door mensen die nooit in ons land hadden mogen zijn.”
“<span class="gfield_required gfield
