• di. apr 7th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Atlético-trainer Diego Simeone brengt eresaluut aan afscheidnemende Antoine Griezmann: “Bedankt voor alles wat je ons gegeven hebt”.

Tijdens zijn persconferentie aan de vooravond van de heenwedstrijd in de kwartfinales van de Champions League tegen FC Barcelona heeft Atlético Madrid-trainer Diego Simeone een eresaluut gebracht aan Antoine Griezmann. De 35-jarige Franse aanvaller is bezig aan zijn laatste maanden in dienst van Atlético, vooraleer hij komende zomer naar Orlando City overstapt.

“Ik wil je bedanken voor je inzet, je bescheidenheid en je voorbeeldige gedrag voor alle kinderen, in een samenleving die mensen zoals jij hard nodig heeft”, zei Simeone voor aanvang van zijn persconferentie. “Bedankt voor alles wat je ons gegeven hebt en voor alles wat je ons nog steeds geeft. Je bent een speler, maar ik beschouw je ook als een vriend. We hebben nog een finale van de Copa del Rey te gaan en als God het wil, spelen we nog vijf wedstrijden in de Champions League. Geniet ervan, ik hou heel veel van je. Maar ik blijf je coach, dus je weet dat als je morgen niet loopt, je eruit gaat”, vervolgde hij glimlachend.

LEES OOK.

In het shirt van Atlético is Griezmann goed voor 211 doelpunten in 489 wedstrijden. Daarmee is hij clubtopschutter aller tijden voor Luis Aragones (173 doelpunten). De 137-voudige Franse international bedankte zijn coach en verzekerde dat het “een eer” en “een genoegen” was om onder zijn leiding te spelen. “Ik hoop dat de mensen zich mijn prestaties en mijn inzet zullen herinneren. Van een jongen die voor het team werkt en af en toe doelpunten maakt.”

Simeone blikte ook nog kort vooruit op de wedstrijd van woensdag tegen Barcelona, de vijfde al dit seizoen tegen de Catalanen. “We weten waartoe ze thuis in staat zijn. Het is een ploeg die heel goed aanvalt en iets minder goed verdedigt. Maar hun rekenwerk klopt perfect: als ze een doelpunt incasseren, scoren ze er drie.”

<a href="https://www.nieuwsblad.be/sport/voetbal/barcelona-coach-hansi-flick-neemt-het-op-voor-gefrustreerde-sterspeler-lamine-yamal-we-mogen-niet-vergeten-dat-hij-nog-maar-18-jaar-


Source: https://www.nieuwsblad.be/sport/voetbal/atletico-trainer-diego-simeone-brengt-eresaluut-aan-afscheidnemende-antoine-griezmann-bedankt-voor-alles-wat-je-ons-gegeven-hebt/145350068.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *