• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Deel deze belangrijke informatie over coronavaccinaties met je vrienden op social media!

Miljoenen Nederlanders kunnen binnenkort een uitnodiging voor een coronavaccinatie verwachten, aangezien de vaccinaties vandaag weer van start gaan.

Het Artsen Collectief, dat recentelijk in De Telegraaf met een advertentie stond, neemt de taak op zich die eigenlijk bij de overheid ligt: het eerlijk informeren over coronavaccinaties.

—Lees verder na dit advertentieblokje—

Het Artsen Collectief, bestaande uit duizenden medische professionals, is bezorgd over de oproep en pleit voor een stop op mRNA-prikken.

Zorgwekkend

Voor de aanstaande herhalingsvaccinatie biedt de overheid enkel het mRNA-vaccin van Pfizer aan. Het spike-eiwit dat na vaccinatie wordt geproduceerd kan schade toebrengen aan organen, waaronder het hart en de hersenen. Het Artsen Collectief maakt zich zorgen, aangezien het spike-eiwit bij sommige mensen meer dan een jaar na vaccinatie nog steeds aanwezig blijkt te zijn.

Bovendien hebben verschillende laboratoria onzuiverheden ontdekt in de mRNA-vaccins, zoals DNA, wat aanzienlijke schade kan veroorzaken.

Naast de tragische gevallen van overlijden na vaccinatie zijn er ook signalen van ernstige bijwerkingen op lange termijn. Het collectief benadrukt dat dit zorgwekkend is. “Bijwerkingen zoals hartontsteking (myocarditis) hebben geleid tot sterfgevallen, bevestigd door autopsies,” aldus de artsen.

Actie ondernemen

Er zijn verbanden gevonden met auto-immuunziekten, kanker en zelfs alzheimer. Daarnaast zijn er vragen over de invloed van de vaccinaties op de vruchtbaarheid. In landen met hoge vaccinatiegraden is er een statistisch significante daling van het geboortecijfer, aldus de organisatie op hun themawebsite (nogeenprik.nl). “Dit alles vereist actie: een moratorium.”

Met hun campagne PrikWijs moedigt het Artsen Collectief mensen aan om met hun arts te praten en verschillende bronnen te raadplegen. Ook worden mensen aangemoedigd om flyers, posters of stickers in hun omgeving te verspreiden. Deze zijn hier te bestellen. De volgende stap: snelwegborden.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

5
3
stemmen

Artikel waardering

Interessant

Vind je dit goed?
Deel het met anderen op je Socials!

+

Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen

Aanmelden

?

+

Volg ons op ons gratis Telegram kanaal

Volg Ons

?

+

Steun ons met een vrijwillige bijdrage

Doneer

?


Source: https://www.ninefornews.nl/artsengroep-doet-wat-overheid-nalaat-nederlanders-eerlijk-informeren-over-coronavaccinaties/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *