**Indrukwekkend Interview met Kristi McVee over Kindermisbruik**
In mijn carrière heb ik talloze interviews afgenomen, maar het gesprek met Kristi McVee, een voormalig onderzoekster op het gebied van kindermisbruik, heeft een blijvende indruk op me gemaakt. Haar verhalen zijn authentiek, rauw en voortgekomen uit diepgaande persoonlijke ervaringen. Dit interview is niet voor de zwakken van hart.
Voor iedereen die om kinderen geeft, of je nu ouder bent of met kinderen werkt, is het essentieel om te begrijpen hoe je hen kunt beschermen en wat er werkelijk speelt. Deze aflevering is een must-see.
**Bron:** [ALI TABRIZI](https://alitabrizi.substack.com/)
**Doe mee aan de discussie!** Wees de eerste om een gesprek te starten over dit belangrijke onderwerp: [90% van het seksueel misbruik van kinderen gebeurt door een familielid](https://friendhyve.com/forums/thread/421/90-van-het-seksueel-misbruik-van-kinderen-gebeurt-door-een).
Bekijk ook deze video:
![]()
**Let op:** De “Download” functie is voorlopig experimenteel. Klik op de button, er opent een nieuwe tab, en klik vervolgens met de rechtermuisknop op “opslaan als”.
—
**Ontdek meer op Het Andere Nieuws**
Op Het Andere Nieuws vind je inmiddels meer dan 7100 video’s, waaronder bijna 1000 documentaires, waarvan de meeste zijn voorzien van Nederlandse ondertiteling. Je hoeft je dus niet te vervelen! We zouden het op prijs stellen als je ons onder de aandacht brengt bij vrienden, familie of op andere platforms. Wat begon als een anti-censuur site in mei 2021, is uitgegroeid tot een rijke bron van informatie over diverse onderwerpen. We zijn tegen censuur!
Daarnaast hebben we een uitnodiging voor jou: maak je eigen podcasts of schrijf je artikelen en zoek je een platform om deze publiekelijk te delen? Neem contact met ons op! We staan altijd open voor nieuwe ideeën en samenwerkingen.
**Nieuwe sociale media hub: FriendHyve**
Ken je onze vernieuwde sociale media hub, FriendHyve, al? Het is een moderne, advertentievrije omgeving zonder algoritmes. Jij bent wie je bent! We nodigen je uit om deel uit te maken van onze gemeenschap. Net als bij Het Andere Nieuws vragen we bij FriendHyve niet om geld, maar om jouw actieve bijdrage om samen iets moois te creëren. De wereld heeft behoefte aan initiatieven zoals deze.
**Maak er een mooie dag van!**
Met vriendelijke groet,
**Team HAN**
**Bezoek ons:** [hetanderenieuws.nl](http://hetanderenieuws.nl)
**Word lid van FriendHyve:** [FriendHyve](https://friendhyve.com/)
—
**Heb je vragen, tips of wil je meedoen?**
Wil je jouw podcast of artikel op Het Andere Nieuws delen? We nodigen je van harte uit!
.
