
Krokodillentranen voor de bühne
“Over de snelheid van dat besluit en de communicatie is al veel gezegd. U bent daardoor overvallen. En dat had anders gekund en anders gemoeten. Ik bied u daar, namens het gemeentebestuur, excuses voor aan”.
“Daarna zijn er andere plannen voor het pand, dus het zal in de toekomst niet worden ingezet als asiellocatie.”
Eerst zien, dan geloven, denkt de inwoner inmiddels terecht over de loze beloftes van VVD-bestuurders.
De gemeente Rhenen wil 200 asielzoekers, voornamelijk alleenstaande mannen, langs een onverlichte bosweg plaatsen waar onze kinderen naar school fietsen. Dit is levensgevaarlijk en volstrekt onacceptabel! Cultuur onder Vuur komt in actie.
Politiestaat in een Hollands dorp
Terwijl de burgemeester voor de camera de barmhartige samaritaan speelt die spijt heeft van zijn communicatie, voert hij op straat een waar schrikbewind. Loosdrecht is veranderd in een politiestaat.
Er geldt een loodzware noodverordening waarbij mensen alleen nog in de buurt van het gemeentehuis mogen komen als ze “een aantoonbaar redelijk doel” hebben. Alle auto’s die het dorp inrijden, worden als potentiële gevaren gecontroleerd.
En als burgers het wagen om te demonstreren tegen deze asieloverval, treedt de overheid genadeloos op. Gisteravond nog werd een protest tegen het AZC bruut beëindigd met behulp van een waterkanon, waarbij zeker vier personen in de boeien werden geslagen.
Het is de ultieme uiting van bestuurlijke hypocrisie: je drukt een ongewenst AZC door, je zegt achteraf lafjes ‘sorry’ voor de vorm, en spuit de terechte volkswoede vervolgens letterlijk weg met groot materieel. De kloof tussen de burger en de regenten is definitief onoverbrugbaar geworden!
BESCHERM ONZE KINDEREN EN ONZE WONINGEN!
Terwijl Nederlanders op wachtlijsten staan, krijgen asielzoekers in Rhenen voorrang op sociale huurwoningen. Laat de lokale bewoners niet opdraaien voor het open grenzenbeleid van Den Haag!
.

