APELDOORN – Zondagavond is opnieuw een demonstratie tegen het azc aangekondigd op de rotonde van de Laan van Maten.
De demonstratie zou om 19:00 uur beginnen en was door de gemeente toegestaan tot 20:00 uur. Demonstranten moesten daarna het gebied verlaten. De politie en mobiele eenheid kwamen ter plaatse om indien nodig in te grijpen.
Tussentijds zijn meerdere personen aangehouden. Waarom zij zijn aangehouden, is nog niet bekend. Rond 20:00 uur sprak de politie aanwezigen aan om het gebied te verlaten, waarna de mobiele eenheid zich gereedmaakte om het gebied schoon te vegen.
De gemeente kreeg signalen dat demonstranten mogelijk naar het Marktplein wilden trekken. Dat wordt volgens de gemeente niet toegestaan en aanwezigen werden opgeroepen binnen het aangewezen demonstratiegebied te blijven.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl
Foto’s: Persbureau Heitink
