• di. apr 28th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

President Donald Trump heeft fel gereageerd op de woke late-night televisiepersoonlijkheid Jimmy Kimmel nadat Kimmel hem en First Lady Melania Trump vreselijk had aangevallen, met Kimmel die kort voor de moordaanslag op President Trump “grappend” zei dat Melania de “gloed” van een “verwachte weduwe” had.

Kimmel’s opmerkingen kwamen kort voor het White House Correspondents’ Dinner waar een schutter verscheen en een agent neerschoot, die gelukkig overleefde, voordat hij werd gestopt. De schutter had als doel President Trump en tal van leden van zijn regering te treffen.

President Trump ging naar Truth Social om zijn ongenoegen te uiten over Jimmy Kimmel, de vreselijke late-night presentator, en zijn verschrikkelijke segment, waarin hij zei: “Wow, Jimmy Kimmel, die op geen enkele manier grappig is zoals blijkt uit zijn vreselijke kijkcijfers, heeft een verklaring afgelegd op zijn show die echt schokkend is.”

Vervolgens beschreef de president het segment, waarin nepversies van zijn vrouw en zoon te zien waren, en zei: “Hij liet een nepvideo zien van de First Lady, Melania, en onze zoon, Barron, alsof ze daadwerkelijk in zijn studio zaten te luisteren naar hem praten, wat niet het geval was en nooit zou gebeuren.”

Daarna beschreef de president wat Kimmel zei, herhaalde de vreselijke en rotte “grap” die de presentator kort voor de moordaanslag maakte. Trump schreef: “Hij zei toen: ‘Onze First Lady, Melania, is hier. Kijk naar Melania, zo mooi. Mevrouw Trump, u heeft een gloed als een verwachte weduwe.'”

Trump merkte op dat het kort na Kimmels verschrikkelijke boodschap was dat de schutter de aanslag pleegde tijdens het diner, en zei: “Een dag later probeerde een gek de balzaal van het White House Correspondents’ Dinner binnen te komen, zwaar bewapend met een geweer, pistool en vele messen. Hij was daar om een zeer voor de hand liggende en sinistere reden.”

De president schreef verder dat deze laatste streek van Kimmel volkomen “over de schreef” is en als zodanig behandeld moet worden, en betoogde: “Ik waardeer het dat zoveel mensen verontwaardigd zijn over Kimmels verachtelijke oproep tot geweld, en normaal gesproken niet zou reageren op iets wat hij zei, maar dit gaat ver over de schreef.”

Tot slot riep de president op tot het ontslag van Kimmel en het ondergaan van de juiste consequenties voor zijn daden, en zei: “Jimmy Kimmel moet onmiddellijk worden ontslagen door Disney en ABC. Bedankt voor uw aandacht voor deze kwestie! President DONALD J. TRUMP”

Bekijk hier het verschrikkelijke Kimmel-segment:

In de nasleep van de schietpartij plaatste Trump ook: “Wat er gisteravond is gebeurd is precies de reden dat onze geweldige militairen, geheime dienst, wetshandhaving en, om verschillende redenen, elke president van de afgelopen 150 jaar hebben GEËIST dat er een grote, veilige en beveiligde balzaal wordt gebouwd OP HET TERREIN VAN HET WITTE HUIS. Dit evenement zou nooit zijn gebeurd met de militair topgeheime balzaal die momenteel in aanbouw is bij het Witte Huis. Het kan niet snel genoeg worden gebouwd!”

Hij voegde eraan toe: “Hoewel prachtig, heeft het elke hoogste beveiligingsfunctie die er is, en er zijn geen kamers bovenop voor onbeveiligde mensen om binnen te stromen, en het bevindt zich binnen de poorten van het meest beveiligde gebouw ter wereld, Het Witte Huis. De belachelijke balzaalrechtszaak, aangespannen door een vrouw die haar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *