
BREDA/GALDER – De politie heeft maandag 20 april een 23-jarige man uit Dordrecht aangehouden nadat hij met zijn auto tegen een politiemotor was gereden en vervolgens op de vlucht sloeg. Het incident vond rond 16:15 uur plaats op de Galderseweg in Breda.
Een motoragent wilde een voertuig controleren vanwege een sterke cannabisgeur. De bestuurder negeerde aanvankelijk het stopteken. Even later kreeg hij op de Klokkenberg opnieuw een stopteken. Toen de agent van zijn motor afstapte en naar de auto liep, gaf de bestuurder gas en reed tegen de politiemotor aan. De agent bleef ongedeerd, maar de motor raakte flink beschadigd. De verdachte reed daarna met hoge snelheid weg richting Galder.
Rond 18:15 uur werd de man als bijrijder in een auto aangetroffen op de Galderseweg in Galder en aangehouden. De betrokken auto werd later in Galder teruggevonden. De verdachte weigerde mee te werken aan een speekseltest voor drugs. Ook bleek zijn rijbewijs ongeldig verklaard. De man zit vast en wordt verhoord. De politie onderzoekt de zaak.
