• ma. apr 13th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Vondst van scooter en kledingstukken leidt tot inzet hulpdiensten Kanaalweg Delft


[embedded content]

Delft – In de nacht van zondag op maandag 13 april is op de Kanaalweg in Delft ter hoogte van de Hambrug een scooter aangetroffen, samen met enkele kledingstukken bij een bankje. Omdat er geen persoon in de buurt van de scooter werd gevonden, belde de melder 112.

De brandweer, politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Een duiker van de brandweer is begonnen met zoeken in het water van de Schie, nabij de locatie waar de scooter stond. Tegelijkertijd heeft de politie contact gezocht met de tenaamgestelde van de scooter.

Na enige tijd werd duidelijk dat de eigenaar van de scooter in goede gezondheid thuis was. De brandweer heeft hierop de zoekactie in het water beëindigd. Alle hulpdiensten zijn daarna teruggekeerd.













Door District 8

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *