• di. feb 24th, 2026

Steeds meer klachten over netheid en veiligheid op centraal plein: “Allerlei vormen van straatintimidatie zorgen voor overlast”.

Vlaamse nanny kwam meermaals terecht op feestjes van P. Diddy: “Mensen beschouwden het als normaal dat er iets in die koekjes zat”

Als privé-nanny is de West-Vlaamse Charlotte drie keer terechtgekomen op de beruchte feestjes van P. Diddy, de Amerikaanse rapper die momenteel vastzit voor prostitutie-gerelateerde misdrijven. “Maar die freakoff feestjes zijn nog van voor mijn tijd”, vertelt ze maandagavond in ‘De tafel van Gert’. Toch was ze altijd heel voorzichtig toen ze naar ginder ging. “Ik zei ook aan mijn vriendinnen om niet aan het eten en drinken te komen dat ons werd gegeven”, en dat bleek niet onterecht. “Mensen zeiden me: ‘Natuurlijk zit er iets in die koekjes, wat denk je nu zelf?’”.

1:04

De situatie op het Tweebruggenplein baart heel wat buurtbewoners en zelfstandigen zorgen.

“Door het toenemende onveiligheidsgevoel en de aanhoudende vervuiling ervaren onze inwoners het plein als een onaangename ontmoetingsplaats”, aldus gemeenteraadslid Danny Poppe (CD&V).

“Het Tweebruggenplein: waar straatintimidatie en onveiligheid hand in hand gaan, maar de echte dreiging misschien wel in de koekjes zit.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/oost-vlaanderen/denderregio/hamme/steeds-meer-klachten-over-netheid-en-veiligheid-op-centraal-plein-allerlei-vormen-van-straatintimidatie-zorgen-voor-overlast/136484685.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *