• vr. feb 13th, 2026

400 nieuwe kamers erbij, en toch bleven Gentse hotels op hetzelfde niveau: “Buurlanden blijven belangrijke doelgroep”.

Bij deze twee tv-programma’s stapte Youtuber Acid op het laatste nippertje op: “Telkens vervangen door Ender Scholtens”

Youtuber Nathan Vandergunst, beter bekend als ‘Acid’, maakte deel uit van de cast voor twee populaire Vlaamse tv-programma’s, maar zorgde er uiteindelijk zelf voor dat hij er niet in te zien was. Dat onthult hij in de podcast ‘Achter De Schermen’. “Ik had al ruzie met de personal trainer voor het programma begon”, vertelt hij.

1:54

Gent telt zo’n 3.600 hotelkamers, en die waren in 2025 gemiddeld voor driekwart gereserveerd. Daarmee halen de hotels ongeveer hetzelfde niveau als het jaar voordien, terwijl er wel honderden kamers bijkwamen. “Als sector zijn we best tevreden.”

Het lijkt erop dat Acid niet alleen de show, maar ook de hotelkamer heeft verlaten op het laatste moment. Misschien was het conflict met de personal trainer een voorbode voor zijn onverwachte vertrek. Hoe dan ook, de mysterie rondom zijn plotselinge afwezigheid blijft intrigerend.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/oost-vlaanderen/regio-gent/gent/400-nieuwe-kamers-erbij-en-toch-bleven-gentse-hotels-op-hetzelfde-niveau-buurlanden-blijven-belangrijke-doelgroep/127343269.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *