• ma. feb 9th, 2026

Bekijk: Meerdere “wakkere” Amerikaanse Olympische atleten bekritiseren Amerika, wat leidt tot oproepen om hen uit de competitie te halen en zelfs te denaturaliseren.

Verontwaardigde conservatieven vallen ondankbare Amerikaanse Olympische atleten aan omdat ze Amerika bekritiseren tijdens de winterspelen, wat heeft geleid tot oproepen voor een landelijke boycot. Skiër Hunter Hess klaagde over “gemengde gevoelens” bij het vertegenwoordigen van de vlag, bewerend dat hij de VS niet steunt en alleen meedoet om persoonlijke redenen.

Op dezelfde manier verdubbelde kunstschaatser Amber Glenn haar woke onzin, waarbij ze de regering aanviel omdat ze de queer gemeenschap schade toebracht en beloofde haar platform voor politiek te gebruiken, ondanks oproepen om “bij sport te blijven.” Conservatieven waren niet overtuigd door deze zwakke argumenten.

Als reactie op zo’n video plaatste een social media gebruiker een bericht: “BREAKING – Amerikanen beloven nu de Olympische Spelen te boycotten nadat tal van Team USA-atleten Amerika hebben bekritiseerd, waaronder skiër Hunter Hess, die beweerde dat hoewel hij de Amerikaanse vlag draagt, dit niet betekent dat hij het land vertegenwoordigt.”

Beginnend met zijn opmerkingen beweerde Hess verward te zijn over Amerika en zijn emoties met betrekking tot het land dat hij nominaal vertegenwoordigt, zeggende: “Het brengt gemengde gevoelens met zich mee om op dit moment de VS te vertegenwoordigen. Ik denk dat het een beetje moeilijk is. Er is duidelijk veel gaande waar ik geen grote fan van ben, en ik denk dat veel mensen dat ook niet zijn.”

“Als het overeenkomt met mijn morele waarden, voel ik me alsof ik het vertegenwoordig. Alleen omdat ik de vlag draag, betekent niet dat ik alles vertegenwoordig wat er in de VS gebeurt. Dus ja, ik wil het gewoon doen voor mijn vrienden en mijn familie en de mensen die me hier hebben gesteund,” ging de verwaande Olympiër verder.

Met betrekking tot een andere video merkte een virale social media post op: “We zijn nauwelijks 1 dag in de Olympische Spelen en minstens 3 Amerikaanse atleten hebben hun tijd voor een microfoon doorgebracht om ons land te bekritiseren. Als ze ons land niet steunen, zouden wij hen niet moeten steunen. Ze zouden hun burgerschap moeten afzweren en vertrekken.”

Bij dit bericht was een video van Amber Glenn die het land aanviel waarvoor ze optreedt. “Het is een moeilijke tijd geweest voor de gemeenschap als geheel onder deze regering. Het is niet de eerste keer dat we als gemeenschap bij elkaar moesten komen en moesten vechten voor onze mensenrechten,” verklaarde de woke atleet.

De reactie van Glenn op haar boodschap was: “Ik hoop dat ik mijn platform en mijn stem tijdens deze spelen kan gebruiken om mensen aan te moedigen sterk te blijven in deze moeilijke tijden. Ik weet dat veel mensen zeggen dat je gewoon een atleet bent, houd je bezig met je werk, zwijg over politiek, maar politiek raakt ons allemaal.”

“Het is iets waar ik niet zomaar over zal zwijgen, omdat het ons in ons dagelijks leven raakt. Dus natuurlijk zijn er dingen waar ik het niet mee eens ben, maar als gemeenschap zijn we sterk en steunen we elkaar, en er liggen betere dagen voor

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *