In het holst van de politieke crisis, waar deadlines worden gemist en loopgraven dieper worden gegraven, lijkt De Wever een mysterieus spel te spelen rond de begroting. Terwijl de kat van De Wever eenzaam op Instagram ronddwaalt, lijkt er geen echte crisissfeer te heersen. Geen enkele partij durft de regering echt onder druk te zetten, waardoor ze maar wat aanmodderen.
In de nieuwste aflevering van onze politieke podcast Het Punt van Van Impe wordt gesproken over de “totale oorlog tegen links” van Vlaams Belang en de droomjob van Alexander De Croo. Maar de vraag blijft hangen: hoe lang kunnen ze blijven modderen voordat de bom barst?
Eén week na de verrassende uitnederlaag bij Diegem, herstelde Lyra-Lierse zich met een klinkende thuiszege tegen zwart beest Dessel Sport in het eigen L’Avenirstadion. Het vuur werd aangewakkerd door het eigen jeugdproduct Paco Van Den Bogaert, wat de avond nog meer kleur gaf. Zal dit de start zijn van een glorieuze comeback of slechts een kortstondige overwinning in een zee van politieke en sportieve turbulentie?
.

