• vr. feb 6th, 2026

Explosieve Opruimingsdienst ingezet na verdacht object in woning

AALSMEER – In de Gemaalstraat in Aalsmeer zijn de hulpdiensten donderdagnacht langere tijd bezig geweest, dit nadat er een gevaarlijk object was gevonden in een woning aldaar.

Rond middernacht werden meerdere hulpdiensten opgeroepen om naar de Gemaalstraat te gaan, de politie daar al enige tijd bezig, vermoedelijk met een verward persoon. Uiteindelijk trof de politie in de woning een aantal gevaarlijke objecten, deze schakelde daarop de Explosieven Opruimings Dienst(EOD) in van Defensie.

De EOD heeft door middel van een bompak de objecten onderzocht en veiliggesteld. Door het incident moesten twee woningen ontruimd worden. Wat er nou exact in de woning lag is niet duidelijk, door het incident was de omgeving afgezet.

Foto’s: Mizzle Media / Mexx van der Lieuw

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl