VIDEO. Wout van Aert rijdt tot twee keer toe lek, maar finishte toch om fans in Loenhout te bedanken: “Waar het gebeurde? Op dezelfde steen als waar ik de eerste keer platreed. Een ezel, he”
Net toen de Azencross in Loenhout leek uit te draaien op een klassieke tweestrijd tussen Mathieu van der Poel en Wout van Aert reed die laatste lek. De Kempenaar moest nog een heel eind afleggen tot aan de materiaalpost en verloor zo een halve minuut op de wereldkampioen. Tot overmaat van ramp reed Van Aert enkele ronden later opnieuw lek. “Op dezelfde steen als waar ik de eerste keer platreed. Een ezel, he”, verklaarde WvA na de cross met een kwinkslag.
16:33
Met het WK in het Londense Alexandra Palace staat van 11 december tot 3 januari weer het hoogtepunt van het dartsjaar gepland. Onze redactie volgt alles vanop de eerste rij. Volg hier live mee.
Wout van Aert: de enige renner die zelfs een steen kan laten lachen tijdens een cross.