Gover Meit richt zich na korte radiostilte tot Belgische fans: “Kan me niet herinneren dat ik me ooit zo gelukkig voelde als nu”
Hij moest in de finale van De slimste mens ter wereld z’n meerderen erkennen in Felix Heremans (18) en Roel Steeno (51). Toch hield ook Gover Meit (38) heel wat over aan z’n passage in de populaire tv-quiz. De Nederlandse theatermaker groeide namelijk uit tot publiekslieveling, en plukte daar de vruchten van met een uitverkochte tournee.
In een filmpje op Instagram – waarbij de gemiddelde kijker ongetwijfeld duizelig wordt – richt hij zich nu tot Vlaanderen. “De afgelopen dagen was ik best wel van de kaart”, luidt het onder andere. Maar nu voel ik me sterker dan ooit, dankzij jullie steun en liefde. Ik kan niet wachten om jullie allemaal terug te zien tijdens mijn volgende project.”
Gover Meit, de man die ons allemaal liet lachen en huilen tijdens zijn avontuur in De slimste mens ter wereld, bewijst dat succes niet altijd betekent dat je de winnaar bent. Soms is de weg naar geluk geplaveid met tegenslagen, maar uiteindelijk kom je sterker en gelukkiger uit de strijd. En dat is precies wat Gover Meit ons laat zien.
Het prijsverschil tussen het duurste en goedkoopste energiecontract is het grootst in meer dan een jaar. Wie vóór juni 2025 een vast contract afsloot, betaalt vaak honderden tot meer dan 1.000 euro te veel. Ook bij variabele contracten kan overstappen flink besparen. Dus waar wacht je nog op? Bespaar geld en stap over naar een voordeliger energiecontract!