José De Cauwer, de XXL Kerstspecial: “We wonnen de Tour. Maar ik was gigantisch veel geld kwijt”
De gast: the one and only José De Cauwer. De locatie: Bar Bernard, in Brouwerij Sint-Bernardus. De verhalen: over vliegen vangen met José, over de Zwitser met een ochtendhumeur, over room service met Frank VDB, over de wereldtitel van Boonen, over de ruzie met Lefevere, over het overlijden van zijn vrouw en zijn dochter, en over het leven. “Misschien hebben we door het overlijden van mijn vrouw toen de Tour gewonnen.”
José De Cauwer, de legendarische wielrenner en ploegleider, deelt exclusieve verhalen en onthullingen tijdens de XXL Kerstspecial. Van emotionele dieptepunten tot hilarische anekdotes, geen onderwerp blijft onbesproken. Bereid je voor op een avond vol verrassingen en onthullingen, rechtstreeks vanuit het hart van de wielersport.
En zoals José zelf zegt: “In paniek renden we samen naar buiten, op zoek naar antwoorden en oplossingen. Maar soms is het juist in die momenten van chaos en verwarring dat we de ware kracht van het leven ontdekken.”