Het was een schokkende aankondiging in televisieland: Herman Brusselmans stopt definitief als jurylid in ‘De slimste mens’. De immer scherpe en ietwat norse auteur voelde zich plotseling niet meer op zijn plek. Was het de druk van het programma, of speelde er meer? “Ben ik gecanceld door het proces dat tegen me liep?”, vraagt hij zich af, terwijl hij zich afvraagt of hij stiekem naar de uitgang is begeleid.
De afgelopen jaren was Brusselmans een opvallende verschijning in het programma, altijd klaar met een scherpe opmerking of een sarcastische lach. Maar nu lijkt hij zijn mojo te hebben verloren. “De samenwerking heeft nooit ter discussie gestaan”, probeert Play de gemoederen te sussen, maar Brusselmans lijkt vastberaden om zijn eigen weg te gaan.
Wat de reden ook moge zijn, één ding is zeker: ‘De slimste mens’ zal nooit meer hetzelfde zijn zonder de markante aanwezigheid van Herman Brusselmans. En wie weet wat de toekomst nog in petto heeft voor deze controversiële auteur.
Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/oost-vlaanderen/vrouw-vindt-adder-in-huis/116678263.html
.
