• wo. dec 17th, 2025

KERSTRAPPORT 3DE PROVINCIALE D. VK Nederhasselt blijft topfavoriet, SK Vlierzele verrast en Eendracht Deftinge zet steeds meer druk.

Welk spel speelt De Wever rond de begroting? “Het is nog veel te vroeg om de regering te laten vallen”

Het is crisis, toch? Deadline na deadline wordt gemist rond de begroting. De partijen graven zich steeds dieper in de eigen loopgraven. En de kat van De Wever verschijnt op Instagram met “All by myself” op de achtergrond. Geraken ze hier wel uit? “Het vreemde is dat er geen crisissfeer heerst”, klinkt het in onze politieke podcast Het Punt van Van Impe. “Geen enkele partij zet echt druk om de regering te laten vallen. En daarom modderen ze maar wat aan.”

Verder in deze aflevering: de “totale oorlog tegen links” van Vlaams Belang, en de droomjob van Alexander De Croo.

Met vijf ploegen op een zakdoek, kunnen we in 2026 een oerspannende titelstrijd verwachten in 3de provinciale D, al fungeert herfstkampioen VK Nederhasselt wel als topfavoriet. Ook onderin wordt het nog spannend. KFC Kerksken-Haaltert en SV Sint-Antelinks B zitten in de meest benarde positie.

One liner: “In de politieke arena wordt er meer gemodderd dan in een moddergevecht.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/sport/sportregio/kerstrapport-3de-provinciale-d.-vk-nederhasselt-blijft-topfavoriet-sk-vlierzele-verrast-en-eendracht-deftinge-zet-steeds-meer-druk/108066682.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *