• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Foto: Arno van Kessel (Videostill Odysee/De Vrije Omroep)

In de strafzaak rond Arno van Kessel werden ook Bram en Marieke opgepakt. Er werd een DSI-team (Dienst Speciale Interventies) naar hun huis gestuurd. Bij een huiszoeking werden twee busjes pepperspray en bolletjes ingevroren kokosmelk (!) aangetroffen.

Dat vond het OM zwaar verdacht. Als je bolletjes kokosmelk nodig hebt om een verdenking hard te maken, dan zegt dat alles over hoe bizar deze zaak is, stelde Marieke bij LightHouseTV.

—Lees verder na dit advertentieblokje—

Ze hebben kennelijk gedacht dat ik vuurwapengevaarlijk zou zijn, anders stuur je geen DSI-team, benadrukte Marieke. “Dat is gewoon niet uit te leggen.”

Collateral damage

“Is dit niet gewoon een poging van de overheid om Arno van Kessel uit te schakelen in een proces dat hij tegen de overheid heeft aangespannen?” vroeg politiek analist Bert Brandsma. “Jullie zijn collateral damage. Is dat niet gewoon het hele verhaal? Zijn jullie het slachtoffer omdat de overheid Arno van Kessel uitgeschakeld heeft vlak voordat de procesgang van die zaak tegen de regering begint?”

Ik loop zelf ook wel met die gedachte, dat dat wel meespeelt daarin, reageerde Bram.

[embedded content]

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!

+

Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen

Aanmelden

?

+

Volg ons op ons gratis Telegram kanaal

Volg Ons

?

+

Steun ons met een vrijwillige bijdrage

Doneer

?

5
3
stemmen

Artikel waardering

Is Arno van Kessel opgepakt om hem uit te schakelen? Dit zeggen 2 medeverdachten erover.


Source: https://www.ninefornews.nl/is-arno-van-kessel-opgepakt-om-hem-uit-te-schakelen-dit-zeggen-2-medeverdachten-erover/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *