• ma. dec 29th, 2025

Fietser (88) gewond bij aanrijding in Houthalen.

Belgische vrouw sterft tragische dood terwijl ze de handrem van haar auto wil optrekken

Op een zonnige middag was Bernadette Delmotte druk bezig met het poetsen van haar geliefde Fiat 500. Plotseling begon de auto achteruit te rollen, waardoor Bernadette in paniek raakte. Ze snelde naar de auto en probeerde de handrem op te trekken, maar door een fatale fout drukte ze per ongeluk op het knopje van de elektrische ruit.

Met een luide klik sloot het raam zich langzaam, terwijl Bernadette vastzat met haar hoofd er nog tussen. In haar wanhoop probeerde ze tevergeefs om los te komen, maar het was te laat. De elektrische ruit had haar verstikt en haar leven genomen.

Een tragisch ongeluk dat ons eraan herinnert hoe kwetsbaar het leven kan zijn, zelfs in de meest alledaagse situaties. Bernadette’s dood laat een diepe indruk achter, een herinnering aan de fragiliteit van het bestaan en de onvoorspelbaarheid van het lot.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/houthalen-helchteren/fietser-88-gewond-bij-aanrijding-in-houthalen/96086689.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *