
De kiezer heeft hier niets aan
Nederlanders hebben geen behoefte aan zachte woorden en vage oproepen tot “saamhorigheid.” Ze willen oplossingen. Ze willen leiders die grenzen sluiten, de woningmarkt aanpakken, criminelen keihard straffen en Brussel terug in zijn hok duwen.
Wat biedt de ChristenUnie? Dienstplicht voor iedereen. Christelijke liederen op een partijcongres. En een microfoon die het niet deed – symbolischer kan haast niet.
Bikker versus de realiteit
Mirjam Bikker doet alsof zij en haar partij boven de “waan van de dag” staan. Maar dat is precies de reden dat de ChristenUnie keer op keer faalt. De realiteit is dat het land niet geholpen is met vage waardenpraatjes.
Wat heeft de ChristenUnie de afgelopen jaren werkelijk betekend? Ze zaten in kabinetten, voerden keurig het kartelbeleid uit en lieten ondertussen de kiezer in de steek. Bij de verkiezingen van 2023 zakte de partij dan ook terecht terug naar een handvol zetels.
👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
Het spel met D66 en CDA
Bikker probeerde zich op het congres te onderscheiden door CDA op te roepen “kleur te bekennen” tegenover D66. Alsof dat de kiezer wakker houdt. Terwijl D66 ondertussen gewoon doorgaat met hun radicale agenda rond abortus en embryokweek.
De ChristenUnie kan roepen wat ze wil, maar de waarheid is dat ze geen vuist maken. Ze ondersteunen kabinetten die Nederland kapot regeren, en daarna doen ze alsof ze dapper weerstand bieden. Het is theater, niets meer.
De ChristenUnie is politiek overbodig
De ChristenUnie is een partij die blijft hangen in symboliek en preken, maar die nooit de echte strijd aangaat. Bikker kan nog zo hard roepen dat ze wil “dienen” in plaats van “schreeuwen,” maar feit is: de partij is overbodig.
Nederland heeft geen behoefte aan een partij die zich verschuilt achter waarden en saamhorigheid, terwijl de grote problemen blijven liggen. De kiezer wil daden, geen psalmen.
👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
.

