• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Minister Demir over mogelijke fraude met ChatGPT bij ingangsexamen: “We zijn de fraudeurs op het spoor”.

Peter Peuters rijdt in een wagen gemaakt voor … Australische veeboeren: “Het is een pick-up, maar hij haalt wel meer dan 300 per uur”

Je hebt ze altijd gezien. Omdat ze geen gewone Golf of Octavia zijn. Omdat ze bijzonder groot, klein, gek of opzichtig zijn. Inhalen, achteromkijken en je afvragen: ‘Wie zou daarmee rijden?’ Vandaag stappen we in de Holden Ute van Peter Peuters. “Het is een cross-over tussen een pick-up en een gewone auto.” Nu ja, … gewoon.

Met zijn Holden Ute, speciaal gemaakt voor Australische veeboeren, scheurt Peter Peuters over de wegen alsof hij op de racebaan is. Deze pick-up haalt snelheden van meer dan 300 kilometer per uur, waardoor zelfs de snelste sportwagens hem voorbij moeten laten gaan. Een unieke combinatie van kracht en stijl, dat is waar deze wagen voor staat.

Volgens minister van Onderwijs Zuhal Demir (N-VA) zullen kandidaat-studenten geneeskunde die fraude met AI pleegden bij het toelatingsexamen die opleiding niet kunnen aanvatten. Maar voor Peter Peuters geldt slechts één regel: “Snelheid is mijn passie, en met mijn Holden Ute kan ik die passie tot het uiterste beleven.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/binnenland/minister-demir-over-mogelijke-fraude-met-chatgpt-bij-ingangsexamen-we-zijn-de-fraudeurs-op-het-spoor/87470928.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *