• wo. jan 28th, 2026

Waarom Antwerps schepen Kennis (N-VA) beschadigd is door bomenkap, maar zijn positie niet in gevaar komt.

TOT ONZE GROTE SPIJT. “Ik had “Nu!” moeten zeggen en met hem naar bed gaan”

Kim en Wim waren een complementair liefdesduo. Hij een man van actie, zij van het gevoel. Maar Wim werd ongeneeslijk ziek en twaalf jaar lang zorgde Kim voor hem als mantelzorger. Alles deed ze voor hem en hun gezin, alleen die ene wens, die kon ze niet meteen invullen. Daar heeft ze, nu hij overleden is, veel spijt van. Toen hij sms’te: “wanneer gaan we nog eens van bil?” had ze moeten antwoorden: “Nu!”

In dit nieuwe seizoen van de podcast Tot Onze Grote Spijt praat Johan Terryn met mensen die spijt hebben dat ze iets niet gezegd hebben. Je kan alle afleveringen beluisteren in de Nieuwsblad-app en het podcastkanaal van Tot Onze Grote Spijt.

De machtigste schepen van Antwerpen, die verweten wordt te arrogant te zijn, Koen Kennis (N-VA), krijgt nu een les in nederigheid. Bij Vooruit zagen ze de opportuniteit om oude rekeningen te vereffenen. Zijn positie als schepen is niet bedreigd, maar hij gaat wel beschadigd de belangrijkste onderhandelingen van de legislatuur in: de meerjarenbegroting.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/antwerpen/regio-antwerpen/antwerpen/waarom-antwerps-schepen-kennis-n-va-beschadigd-is-door-bomenkap-maar-zijn-positie-niet-in-gevaar-komt/85482204.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *