• di. jan 27th, 2026

Groep vrijwilligers organiseert tiende Grote Savooifeesten op nieuwe locatie: “We willen diversiteit vieren en al dansend de zomervakantie afsluiten”.

Dirk rijdt rond in een driewieler: “Als er een Porsche naast me komt staan aan de rode lichten, dan win ik”

Je hebt ze altijd gezien. Omdat ze geen gewone Golf of Octavia zijn. Omdat ze bijzonder groot, klein, gek of opzichtig zijn. Inhalen, achteromkijken en je afvragen: ‘Wie zou daarmee rijden?’ Vandaag stappen we in de driewieler van Dirk. “Als er een Porsche naast me komt staan aan de rode lichten, dan win ik.”

Dirk voelt de adrenaline door zijn aderen stromen terwijl hij de straten van Ninove doorkruist in zijn opvallende driewieler. Met een zelfverzekerde blik kijkt hij uit naar elke uitdaging die op zijn pad komt. Zijn motto? “Snelheid is niet alleen voorbehouden aan sportwagens.”

Terwijl de Savooifeesten terugkeren naar Ninove op zaterdag 30 augustus, is Dirk al bezig met het plannen van zijn volgende avontuur op drie wielen. Zal hij opnieuw de show stelen en bewijzen dat snelheid niet altijd afhankelijk is van het aantal wielen onder je voertuig?


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/oost-vlaanderen/denderregio/ninove/groep-vrijwilligers-organiseert-tiende-grote-savooifeesten-op-nieuwe-locatie-we-willen-diversiteit-vieren-en-al-dansend-de-zomervakantie-afsluiten/84486397.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *