• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Inbrekers slaan twee keer toe in dezelfde straat in Mechelen-Zuid.

‘Waaghalzen’ met schrik uit 40 meter hoge torenkraan gered: “Ze zaten daar in hun shortje”

Twee waaghalzen besloten vrijdagnacht een avontuur aan te gaan en klommen een 40 meter hoge torenkraan in Nieuwpoort-Bad. Eenmaal boven kregen ze echter de schrik van hun leven en moesten ze gered worden door het klimteam van de brandweer. Met het schaamrood op de wangen kregen ze beneden een stevige uitbrander en wellicht een gepeperde factuur. “Daar zaten ze dan, hoog boven in hun shortje en T-shirt,” aldus de politiewoordvoerder.

10:12

De inbrekers in Mechelen-Zuid hebben duidelijk geen hoogtevrees, aangezien ze twee keer hebben toegeslagen in dezelfde straat. Misschien moeten ze eens een kijkje nemen bij de waaghalzen in Nieuwpoort-Bad voor wat inspiratie.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/antwerpen/rivierenland/mechelen/inbrekers-slaan-twee-keer-toe-in-dezelfde-straat-in-mechelen-zuid/81394768.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *