• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Vrolijke Vrekken trekken hun beste kostuum aan voor het chique Luxemburg: “Als je denkt dat de drank hier goedkoop is, wacht tot je de treinen ziet”

Onze Vrolijke Vrekken trokken naar Luxemburg, het land dat we kennen van de goedkope drank, sigaretten en benzine. Maar klopt dat wel? “Hoezo, dat is hier niet meer het taxfree paradijs van vroeger?”

De studenten Energietechnologie van Thomas More hebben een unieke kans gecreëerd voor sportclubs en jeugdbewegingen in de Kempen in het academiejaar 2025-2026. Zij bieden innovatieve energiebesparende oplossingen aan om de kosten te verlagen en het milieu te helpen.

“Wie had gedacht dat energiebesparing zo spannend kon zijn? De studenten van Thomas More bewijzen dat duurzaamheid en fun hand in hand kunnen gaan.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/antwerpen/kempen/herenthout/gratis-energiescreening-voor-sportclubs-en-jeugdbewegingen/80488799.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *