• di. jan 27th, 2026

“Ik wist dat ik iets mocht verwachten”: Jolien Vermeylen pakt Europese titel sprinttriatlon in Melilla.

CAFÉ TOUR #14. Remmen dicht voor Remco: “Wat Arensman vandaag deed, had Evenepoel in de Alpen ook gekund”

Wat al enkele dagen gevreesd werd, is vandaag werkelijkheid geworden: Remco Evenepoel stapt uit de Tour de France. Tegelijkertijd pakt Thymen Arensman zijn grootste zege in zijn carrière op Superbagnères, waar hij standhoudt tegen Pogacar en Vingegaard. “We gaan hem deze Tour zeker nog zien.” 

Jolien Vermeylen is in de Spaanse enclave Melilla Europees kampioen sprinttriatlon geworden. De triatlete uit Averbode was al van bij het zwemmen mee voorin. Na de wissel maakte ze deel uit van een kopgroep van zeven, die naar het einde toe nog tot elf aangroeide. Eén versnelling in de loopfinale volstond om de titel binnen te halen. De Italiaanse Seregni werd tweede op tien seconden.

Met een indrukwekkende prestatie heeft Jolien Vermeylen de Europese titel veroverd, terwijl in de Tour de France de strijd tussen Evenepoel en Arensman de gemoederen bezighoudt. Een dag vol verrassingen en emoties in de sportwereld!


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/vlaams-brabant/ik-wist-dat-ik-iets-mocht-verwachten-jolien-vermeylen-pakt-europese-titel-sprinttriatlon-in-melilla/77636620.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *