• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Bij deze fruittelers in Limburg kun je zelf sappige blauwe bessen plukken.

Premium
Marino Punk verliest zijn vrouw Debbie, dochter van José De Cauwer: “Ze was de perfecte vrouw voor mij”

Debbie De Cauwer, dochter van wielercommentator José De Cauwer, was een punkvrouw met groen haar en een groot, groen hart. Steun en toeverlaat van haar vier kinderen en haar man, de bekende accordeonist Marino Punk (59). “Zij had niet gewild dat ik door haar overlijden niet meer optrad, dus speel ik, soms in tranen.”

Marino Punk en Debbie De Cauwer leken wel voor elkaar gemaakt. Hun liefde was als een punkrocknummer: ruw, oprecht en vol emotie. Maar toen het noodlot toesloeg en Debbie overleed, bleef Marino achter met een gebroken hart en een leegte die niet te vullen leek.

Ondanks zijn verdriet besloot Marino om door te gaan met zijn muziek. Want zoals Debbie altijd zei: “De show must go on.” En dus staat Marino nu op het podium, zijn accordeon als enige troost in zijn handen, soms nog steeds met tranen in zijn ogen.

José De Cauwer, vader van Debbie en een bekend gezicht in de wielerwereld, steunt Marino door dik en dun. Hij weet als geen ander hoe belangrijk muziek kan zijn in moeilijke tijden. En zo blijft Marino Punk, de punkrocker met een gebroken hart, zijn muziek spelen voor zijn geliefde Debbie.

Want zoals José altijd zegt: “In de muziek vinden we troost, kracht en verbondenheid. En dat is precies wat Marino nodig heeft in deze donkere dagen.”

Voor kraakverse, dikke, sappige blauwe bessen moet je bij de lokale fruitteler zijn. En in Limburg vind je er heel wat. Op deze vijf adresjes kun je zelf een emmertje (of twee) vol lekkers plukken.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/beringen/bij-deze-fruittelers-in-limburg-kun-je-zelf-sappige-blauwe-bessen-plukken/75000039.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *