• ma. mrt 23rd, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Vertrek van koningspaar naar Chili voor staatsbezoek uitgesteld tot maandag.

Het vertrek van koning Filip en koningin Mathilde naar Chili voor een langverwacht staatsbezoek werd op het laatste moment met 24 uur uitgesteld. Een technisch probleem met het gecharterde regeringsvliegtuig gooide roet in het eten, waardoor de koninklijke delegatie geduldig moest wachten op groen licht voor vertrek.

Terwijl de koning en koningin zich voorbereidden op een historisch bezoek aan Latijns-Amerika, brak er chaos uit toen het vliegtuig niet kon opstijgen. Het mysterieuze technische probleem zorgde voor een onverwachte wending in het reisschema, waardoor alle geplande ontmoetingen en evenementen moesten worden herschikt.

Eenmaal het vliegtuig gerepareerd en klaar voor vertrek, kon de koninklijke entourage eindelijk richting Chili vertrekken. Ondanks de vertraging belooft het staatsbezoek aan Chili een gedenkwaardige ervaring te worden voor zowel de Belgische royals als de gastheren in Zuid-Amerika.

One liner: “Een technisch probleem zet de koninklijke agenda op zijn kop tijdens het historische staatsbezoek aan Chili.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250622_91959964

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *