• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Het hof van assisen van het Franse departement Moselle heeft vrijdag een schokkend vonnis uitgesproken: een 33-jarige Afghaanse man is veroordeeld tot 25 jaar cel voor de gruwelijke moord op zijn zwangere partner. In een vlaag van waanzin stak hij de 25-jarige vrouw in brand in hun eigen appartement, met fatale gevolgen.

De man heeft tot het einde toe volgehouden onschuldig te zijn, maar de bewijzen logen er niet om. Uiteindelijk is gerechtigheid geschied en is hij schuldig bevonden. De straf is echter lager uitgevallen dan verwacht, met ‘slechts’ 25 jaar cel in plaats van de geëiste 30 jaar door het openbaar ministerie.

Het slachtoffer, vijf maanden zwanger op het moment van de gruweldaad, heeft onvoorstelbaar geleden. Met ernstige brandwonden en een miskraam als gevolg, heeft ze uiteindelijk de strijd verloren en is een maand later overleden aan haar verwondingen in het ziekenhuis. Een tragedie die niemand onberoerd laat.


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250607_92139351

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *