• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Deel deze schokkende informatie met je vrienden op sociale media!

Oekraïne heeft op diverse plekken in Rusland met drones bommenwerpers aangevallen. Eén van de militaire bases die zijn getroffen, ligt bij Irkoetsk in Siberië op ruim 4300 kilometer van de frontlinie. Ook een basis in Moermansk was doelwit van een droneaanval.

Het Russische ministerie van Defensie bevestigt de aanvallen, maar geeft geen details over de aangerichte schade.

De escalatie waarvan je al tijden wist dat ‘ie zou komen, merkt ON!-directeur Peter Vlemmix op. “Omdat al die oorlogshitsers niks van vrede willen weten.”

Stompzinnige oorlogshitser

Wat vooral opvalt is dat politici opscheppen over de aanval. De Oekraïense president Zelensky sprak van een ‘briljante operatie’. “Hij is de laatste die vrede wil,” merkt journalist Joost Niemöller op.

Vastgoedondernemer Erik de Vlieger voegt toe dat ook minister van Defensie Brekelmans en D66-Kamerlid Jan Paternotte opschepten. En ook CDA-Kamerlid Boswijk liet weer van zich horen. “Allemaal schepten ze op. Fascinerend.”

Minister Brekelmans wees erop dat Oekraïne ons de afgelopen drie jaar vaak heeft verrast. Neuroloog Jan Bonte haalt fel uit naar de VVD’er: “We zullen maar even afwachten welke ‘verrassingen’ Rusland nog in petto heeft voor ons. Laten we hopen dat Brekelmans zelf ook één van die verrassingen krijgt. Ik ben deze stompzinnige oorlogshitser zo verschrikkelijk zat.”

Straks weer janken

Paternotte schreef op sociale media dat Poetin ‘een grote fout maakt’ door continu staakt-het-vuren te weigeren. “Investeren in de Oekraïense defensie-industrie is de beste manier om Oekraïne te helpen: dat blijkt hier weer,” stelt hij.

CDA’er Boswijk spreekt over een ‘bizar goed voorbereide aanval van Oekraïne’ en een ‘enorme strategische klap voor Rusland’.

Bonte: “De gebruikelijke oorlogsretoriek van een oorlogshitser die het zelf al dun door de broek loopt als een boos oud buurvrouwtje bij hem aanbelt. Deze mensen staan te kirren en te juichen bij elk succes van Oekraïne, ook al gaat het om aanslagen op burgers. Dat maakt ze niks uit. En als Rusland straks harde vergeldingsaanvallen gaat uitvoeren, janken ze weer even hard als dat ze nu juichen. Want dan gaat het weer om ‘oorlogsmisdrijven’.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

5
16
stemmen

Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!

+

Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen

Aanmelden

?

+

Volg ons op ons gratis Telegram kanaal

Volg Ons

?

+

Steun ons met een vrijwillige bijdrage

Doneer

?


Source: https://www.ninefornews.nl/politici-minister-brekelmans-en-paternotte-voorop-scheppen-op-over-droneaanslagen-oekraine-in-rusland-fascinerend/

.


Eén gedachte over “Politici, minister Brekelmans en Paternotte voorop, scheppen op over droneaanslagen Oekraïne in Rusland: ‘Fascinerend’.”
  1. Als de nederlanders willen overleven is het binnenland ruimen van bilderbergers en weffers keiharde noodzaak.
    Al deze lieden horen achter drie spiltjes!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *