• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

In 2023 begon de ellende voor Sean ‘Diddy’ Combs toen zijn ex-vriendin Cassie hem beschuldigde van verkrachting en mishandeling. Een video lekte uit waarin te zien was hoe hij haar aanviel in een hotelgang, met een paars oog als resultaat. Maar dat was slechts het begin van zijn problemen.

In de rechtbank heeft Diddy toegegeven schuldig te zijn aan huiselijk geweld, maar ontkent hij alle andere beschuldigingen, met name die van mensenhandel. Het aantal vermeende slachtoffers van seksueel misbruik door hem is gestegen tot 120, met beschuldigingen van gewelddadig en dwingend gedrag.

Het proces tegen Diddy is van start gegaan en als hij schuldig wordt bevonden, kan hij levenslang krijgen. Zijn advocaat beweert echter dat alles plaatsvond binnen zijn ‘swingerslevensstijl’, waarin partneruitwisseling en trioseks normaal zijn. Maar getuigenverklaringen onthullen een duistere kant van zijn seksfeestjes en orgies, die bekend stonden als ‘Freak offs’.

Een getuige heeft onthuld dat Diddy hem en Cassie betaalde om seks te hebben terwijl hij toekeek, vaak gemaskerd. De ontmoetingen vonden plaats in hotelkamers of privéwoningen en werden vaak op video vastgelegd. Als Diddy schuldig wordt bevonden, kan hij een minimumstraf van 15 jaar en een maximumstraf van levenslang krijgen.

One liner: “Dit is het proces over mijn liefdesleven”, zegt Diddy terwijl zijn duistere geheimen aan het licht komen in de rechtbank.


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250512_97456428

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *