
De Vette Interim-Beloning: €28.800 per Maand voor Mevrouw de Directeur – Normen zijn voor het Plebs!
Laten we even de feiten op een rij zetten, want die zijn al stuitend genoeg. Mevrouw Eringa trad in juni vorig jaar aan als interim-directeur en streek doodleuk een maandsalaris van ruim €28.800 op. Dat is meer dan een jaarsalaris voor de gemiddelde Nederlander wiens belastingcenten dit circus financieren! Dit salaris torent mijlenver uit boven het beloningsplafond van de Wet Normering Topinkomens (WNT).
Maar ach, regeltjes zijn er om te omzeilen, moet de NOS-top gedacht hebben. Want via de “interim-constructie” kon dit juridisch zogenaamd “door de beugel.” Het toppunt van brutaliteit was echter dat Eringa in oktober al een contract voor DRIE JAAR kreeg, maar vrolijk als “interimmer” mocht blijven declareren. Pas na een vol jaar zou ze terugvallen naar een ‘normaal’ (nog steeds riant) salaris. Dit is geen vergissing, dit is geplande zelfverrijking.
Krokodillentranen en Slappe Excuses: “Gebrek aan Alertheid” (Nadat RTL Z de Bom Liet Barsten)
Inzicht van nu? Je bedoelt: inzicht NADAT je betrapt bent, mevrouw Eringa! Dit heeft niets te maken met “vragen en emoties,” maar met ordinaire hebzucht en het overtreden van de geest, zo niet de letter, van elke fatsoensnorm als het om publiek geld gaat. Haar “hart voor de publieke zaak” klinkt holler dan een leeg conservenblik.
Hypocrisie Ten Top: ZZP-Koningin bij een NOS dat Freelancers Wipt
En alsof de exorbitante beloning nog niet erg genoeg was, is er ook nog de stuitende hypocrisie. Mevrouw Eringa, die langdurig als zelfstandige opereert om maximaal te kunnen declareren, staat aan het hoofd van een NOS die, vanwege aangescherpte zzp-wetgeving, hoogstwaarschijnlijk grotendeels gaat stoppen met het werken met freelancers. Dus de kleine zzp’er bij de NOS moet vrezen voor zijn of haar boterham, maar de grote baas zelf creëert een gouden kooi via een zzp-constructie. “Do as I say, not as I do” – het motto van de linkse elite in optima forma.
De Publieke Omroep als Zelfbedieningswinkel: En de Raad van Toezicht Sliep?
Eringa’s ‘Boetedoening’ is een Farce – Tijd voor Echte Sanctionering!
Dat Renate Eringa nu “met terugwerkende kracht” zo’n €80.000 minder opstrijkt, is geen genereus gebaar, maar het minimale dat ze kon doen nadat haar graaipraktijken publiek werden. Haar geloofwaardigheid ligt in puin. Deze zogenaamde “oplossing” is een doekje voor het bloeden, een poging de storm te overleven. Maar Nederland is niet gek. Dit soort figuren, die denken dat publiek geld een persoonlijke bonuspot is, horen niet thuis aan de top van onze publieke instellingen. Het is tijd voor echte consequenties, niet alleen een tijdelijke salarisstop. De bezem moet door de NPO, en hard ook!
.


De geestelijke vetlel Eringa verspreidt ook leugens en laster over George Simion en dat is mede een reden voor haar riante beloning. Deze ratten met hun biowapenpropaganda zijn even erg als de fascisten van weleer!