• do. mrt 19th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Conner Rousseau reageert op uithaal Raoul Hedebouw tijdens 1 mei-toespraak: “Ik heb PVDA nog nooit aan politiek weten doen”.

Op de Dag van de Arbeid heeft PVDA-voorzitter Raoul Hedebouw flink uitgehaald naar de Vlaamse socialisten. In zijn 1 mei-toespraak spaarde Hedebouw zijn collega niet. Maar Conner Rousseau liet zich niet zomaar aan de kant zetten en gaf een pittige reactie in het programma ‘De tafel van Tine’ op Play4.

Hedebouw haalde hard uit naar de Vlaamse socialisten en beweerde dat zonder de stemmen van Vooruit er geen meerderheid zou zijn. Hij benadrukte dat zonder Vooruit er geen pensioenmalus, geen gesjoemel met de index en geen aanval op onze openbare diensten zou zijn. Volgens Hedebouw staan Rousseau en Vandenbroucke niet op de rem tegen sociale afbraak, maar zitten ze juist aan het stuur van die afbraak.

Rousseau liet zich echter niet zomaar aanvallen en had een scherpe repliek klaar. Hij verklaarde dat hij PVDA nog nooit aan politiek heeft zien doen. Het lijkt erop dat de strijd tussen PVDA en Vooruit nog lang niet voorbij is.

Bron: Play4
Gisteren om 21:42


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250501_97123795

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *