• di. aug 25th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

DEN HAAG (ANP) – Kamerleden van PRO, CDA en D66 dringen aan op een vertrek van Ongehoord Nederland (ON!) uit de publieke omroep, nadat in een discussieprogramma is gezegd dat Adolf Hitler ook weleens gelijk had. In het onlineprogramma ‘Let’s twist again’ is aan de hand van een toespraak van Hitler bediscussieerd of hij gelijk had in zijn strijd tegen het globalisme.

In het fragment ageert Hitler tegen een “ontwortelde internationale kliek”, waarbij iemand in het publiek “Juden!” roept. Presentatrice Arlette Adriani legt hoofdredacteur Joost Niemöller en presentatrice Raisa Blommestijn vervolgens een stelling voor: “de kosmopolitische elite staat noodgedwongen wezenlijk vijandig tegenover het gewone gewortelde volk”. Daarop zeggen de twee dat ze het eens zijn met de stelling.

Mohammed Mohandis (PRO), Harmen Krul (CDA) en Ouafa Oualhadj (D66) vinden dat ON! in het fragment Hitler vergoelijkt en vinden dat niet kunnen bij de publieke omroep. Daarom hebben ze Kamervragen gesteld aan minister Rianne Letschert (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, D66).


Source: https://www.dagelijksestandaard.nl/nieuws/kamerleden-dringen-aan-op-vertrek-on-bij-npo-na-hitler-fragment

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *